foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Praca w samorządzie to przede wszystkim praca zespołowa. Podstawową sprawą jest dobra współpraca burmistrza, radnych Rady Miejskiej i radnych Rady Powiatu. Jeżeli będzie maksymalne zaangażowanie wszystkich stron i zgoda co do słuszności celów, to przyniesie to wymierne korzyści mieszkańcom gminy. Musi to być praca, gdzie dobro mieszkańców jest najważniejsze.

Drużyna LZS Kąkolówka w składzie Zuzanna Wielgos i Emilia Skiba właśnie zdobyła Drużynowe Mistrzostwo Polski. Coś co wydawało się niemożliwe stało się faktem. Nasze dziewczyny zostały Mistrzyniami Polski pokonując w pięknym stylu najpierw w grupie MRKS Gdańsk, Chrobry Międzyzdroje, Dekorglass Działdowo. Po wyjściu z grupy z pierwszego miejsca o półfinał zagraliśmy z Arką Ryki. W walce o finał zagraliśmy z potężnym ośrodkiem Bronowianką Kraków, po zaciętym meczu wygraliśmy 3-1 i finał był nasz!!!

To czego dokonały Zuzanna Wielgos i Emilia Skiba przejdzie do historii, zdobyły wszystkie złote medale w każdej kategorii jakie były do zdobycia!!! Najpierw w pięknym stylu wygrały turniej drużynowy i nasz LZS Kąkolówka został Drużynowym Mistrzem Polski. Następnie do boju ruszyła Zuzia Wielgos w turnieju indywidualnym i grze podwójnej. Po pięknych i zaciętych pojedynkach zameldowała się na najwyższym stopniu podium zarówno w singlu jak i deblu. Została potrójną Mistrzynią Polski!!! Gratulacje dla zawodniczek i Pana Andrzeja Jemioły! Dziękujemy za piękne emocje i jeszcze raz gratulacje dla naszych Mistrzyń!!!

red.